Admin

Kassör

Christer Andersson
E-mail: christer.anders@telia.com


Ledamot

Guillermo Otero
E-mail: guillermo.otero.quevedo@gmail.com


Ledamot

Henrik Dahl
E-mail: dahl.henrik@gmail.com


Suppleant, juridik- och förhandlingsfrågor

Maria Leijonhielm
E-mail: Maria.Leijonhielm@juristbyran.com


Ledamot

Johan Säfström
E-mail: johan@safstrom.org


Ledamot

Pähr Engström
E-mail: pahengs@gmail.com


Ordförande Ungdomskommittén

Jennie Vilnersson-Månsson
E-mail: jennie.villnersson-mansson@gafe.karlskrona.se


Ledamot

Anders Brammesjö
E-mail: bramme67@gmail.com


Ordförande

Henrik Johnsson
E-mail: henrik.johnsson@boklok.se


Ledamot

Grazyna Skladzien Gustafsson
E-mail: ggras@wp.pl


Ledamot

Svante Carlsson
E-mail: Svante@tillerosa.se























Boka banor
Se bokningar online

Ring receptionen
0455-12802
för att boka.

Kontakt
Öppetider, priser, adress, m.m. finns här.

Sommar
Sommar

Sponsor
Sortab

Prova På
Prova På Tennis

Tennismagasinet
Tennismagasinet

Karlskrona Tennisklubb - Arena Karlskrona - Arenavägen 19 - 371 55 Karlskrona - Tel. 0455-12802 - kansli@karlskronatk.com - Org. nr. 835000-1460
Aktuellt
Evenemang
Tennisskolan
Klubbinfo
Styrelsen
  Medlemmar
Protokoll
Stadgar
Hedersmedlemmar
Tidigare funktionärer
Veteraner
Fördel
Sponsorer

ITF Seniors

KTK på Facebook

Cardio Tennis

Lördagstennis

Styrelsen > Medlemmar