Personal

Här hittar du telefonnummer och epost-adresser till vår klubbchef, våra tränare, vaktmästare och receptionister.

Klubbchef Sophie Lindvall

Klubbchef
Sophie Lindvall
tfn. 0768-867 103
e-post: sophie@karlskronatk.com

Ställförerädande klubbchef

Ställföreträdande klubbchef Guillermo Otero

Under Sophies sommarsemester (vecka 25-27) är Guillermo Otero ställföreträdande klubbchef

Ställföreträdande klubbchef
Guillermo Otero
tfn. 076 216 44 47
e-post: guillermo.otero.quevedo@gmail.com

Tennistränare

Tränare E-post
Daniel Brodén (Chefstränare)
0768-867 104
daniel@karlskronatk.com
Johan (Wille) Wilhelmsson (ass. chefstränare)
0768-867 105
wille@karlskronatk.com
Fredrik (Swante) Swahn
0723-505 165
tennisskolan@karlskronatk.com
Veronica Vidarsson
0708-298 813
veronica@karlskronatk.com

Vi har även flera timanställda tränare som hjälper oss med våra kurser, du finner dem här.

Kansli

Namn E-post
Marlene Andreasson
0455-128 02
marlene.andreasson@karlskronatk.com
Veronica Vidarsson
0708-298 813
veronica@karlskronatk.com

Reception / Racketservice

Namn E-post
Loredana Militaru
0455-128 02
racketservice@karlskronatk.com
Ferdane Mazrek
0455-128 02
racketservice@karlskronatk.com
Marlene Andreasson
0455-128 02
racketservice@karlskronatk.com
Robert Eriksson
0455-128 02
racketservice@karlskronatk.com

Sommarvikarier/Feriearbetare sommaren 2020

Namn
Fabian Howding
Vera Cado
Alma Jönsson
Hanna Garnheim