Personal

Här hittar du telefonnummer och epost-adresser till vår klubbchef, våra tränare  och racketservice personal.

Tf Klubbchef

Stig “Lillen” Pettersson  är tillförodnad klubbchef under Sophie Lindvalls föräldraledighet.

Kansli

Namn E-post
Stig “Lillen” Pettersson (Tf Klubbchef)
070 520 50 34
lillenuno@gmail.com
Sophie Lindvall “Föräldraledig” (Klubbchef)
0768-867 103
sophie@karlskronatk.com
Marlene Andreasson
0455-128 02
marlene.andreasson@karlskronatk.com
Veronica Vidarsson
0708-298 813
veronica@karlskronatk.com

Tennisskolan

Chefstränare Daniel Brodén
Tränare E-post
Daniel Brodén (Chefstränare)
0768-867 104
daniel@karlskronatk.com
Johan (Wille) Wilhelmsson (ass. chefstränare)
0768-867 105
wille@karlskronatk.com
Fredrik (Swante) Swahn
0723-505 165
tennisskolan@karlskronatk.com
Veronica Vidarsson
0708-298 813
veronica@karlskronatk.com

Vi har även flera timanställda tränare som hjälper oss med våra kurser, du finner dem här.

Reception / Racketservice

Namn E-post
Ferdane Mazrek
0455-128 02
racketservice@karlskronatk.com
Marlene Andreasson
0455-128 02
racketservice@karlskronatk.com
Loredana Militaru
0455-128 02
racketservice@karlskronatk.com