Personal

Här hittar du telefonnummer och epost-adresser till vår klubbchef, våra tränare, vaktmästare och receptionister.

Tf Klubbchef

Daniel Brodén, tillförordnad klubbchef

Daniel Brodén är tillförodnad klubbchef under Sophie Lindvalls mammaledighet.

Daniel når du på:
Tfn 0768-867 104
E-post: daniel@karlskronatk.com

Klubbchef

Klubbchef Sophie Lindvall

Kansli

Namn E-post
Sophie Lindvall “Mammaledig” (Klubbchef)
0768-867 103
sophie@karlskronatk.com
Marlene Andreasson
0455-128 02
marlene.andreasson@karlskronatk.com
Veronica Vidarsson
0708-298 813
veronica@karlskronatk.com

Tennisskolan

Chefstränare Daniel Brodén
Tränare E-post
Daniel Brodén (Chefstränare)
0768-867 104
daniel@karlskronatk.com
Johan (Wille) Wilhelmsson (ass. chefstränare)
0768-867 105
wille@karlskronatk.com
Fredrik (Swante) Swahn
0723-505 165
tennisskolan@karlskronatk.com
Veronica Vidarsson
0708-298 813
veronica@karlskronatk.com

Vi har även flera timanställda tränare som hjälper oss med våra kurser, du finner dem här.

Serviceansvarig

Serviceansvarig Ilkka Toivanen

Reception / Racketservice

Namn E-post
Ilkka Toivanen (Serviceansvarig)
0768-867 102
Ilkka.toivanen@karlskronatk.com
Ferdane Mazrek
0455-128 02
racketservice@karlskronatk.com
Marlene Andreasson
0455-128 02
racketservice@karlskronatk.com
Loredana Militaru
0455-128 02
racketservice@karlskronatk.com

Anläggningsansvarig

Anläggningsansvarig Delavar “Delle” Vahdanjo
Namn E-post
Delavar “Delle” Vahdanjo
076-009 94 69
Delavar.Vahdanjo@karlskronatk.com