Styrelse

Stadgar Karlskrona Tennisklubb

Stadgar Karlskrona TK

Verksamhetsberättelse


Verksamhetsberättelse 2020
Verksamhetsberättelse 2019
Verksamhetsberättelse 2018

Karlskrona Tennisklubbs Styrelse 2023

Namn E-post
Mikael Löfqvist
(Ordförande)
0708-11 01 12
lofqvist.micke@gmail.com
Jenni Aronsson
(Vice Ordförande)
0730 – 79 06 53
jenni.aronsson@gmail.com
Annika Hedlund
(Kassör)
0703-76 74 43
annika64.hedlund@telia.com
Catharina Ericsson
(Sekreterare)
0707 – 28 28 32
catharina_ericsson@yahoo.se
Johan Åberg
0733 – 31 31 05
johan_aberg78@hotmail.com
Olof Leonardsson
0702-61 64 30
o.leonardsson@gmail.com
Erika Otero
0736 – 46 06 00
erikaoteroquevedo@gmail.com
Klara Gustavsson
0736 – 25 88 77
klara8311@gmail.com
Stig Pettersson
0705 – 20 50 34
lillenuno@gmail.com
Sven Jonasson
(suppleant)
0733 – 49 50 61
sven.jonasson.ka@gmail.com
Peter Adaktusson
(suppleant)
0733 – 23 99 22
peter.adaktusson@gmail.com

Valberedning

Är du intresserad av att engagera dig i Karlskrona TKs styrelse?
Kontakta i så fall någon i valberedningen.

Namn E-post
Bild Saknas Linnea Berglind

0709 – 22 59 55

berglind_4@hotmail.com
Anders Brammesjö
0705 – 18 57 04
bramme67@gmail.com 
Kristian Larsson
0709 – 32 32 50
kristian.larsson51@gmail.com